|
Kiko na konferencji stwierdził, że Stilic gotowy do gry, a Llonch i Videmont musza nadrobić okres przygotowawczy. Wiec między wierszami wydaje sie, ze jednak SS. Ja nie mam zdania, bo najchętniej widziałbym w środku tez Brleka, który jest dla mnie bardzo kompletnym pomocnikiem.
Swoją droga jaki postęp zrobił Popovic, ze każdy jako pewnik przyjmuje go z Mąką w środku. Dla mnie bardzo solidny, ale tak samo tez bywa nierówny.
|