Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Nowy95
Junior Member
Od: 02.2017
Offline
#
69
11.02.2017, 01:36
Gdyby Brlek zagrał to byłaby najlepsza opcja, ale niestety ostatnio nie trenował przez uraz i raczej nie usiądzie nawet na ławce w obawie o ryzyko. Sądzę, że zagra dopiero we Wrocławiu.
Nowy95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nowy95
Znajdź inne posty napisane przez Nowy95