Wyświetl pojedynczy post
Nowy95
Junior Member
 
Od: 02.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.02.2017, 01:36
Gdyby Brlek zagrał to byłaby najlepsza opcja, ale niestety ostatnio nie trenował przez uraz i raczej nie usiądzie nawet na ławce w obawie o ryzyko. Sądzę, że zagra dopiero we Wrocławiu.
Odpowiedz cytując