|
D.D z naszej rady nadzorczej dał info na facebooku ze swojego prywatnego konta, że już niebawem beton wewnątrz stadionu (tam gdzie można umieścić bannery) zostanie czymś zasłonięty. Jest jakiś pomysł i działania jak widać w tym kierunku.
Ostatnio edytowane przez MłodePokolenie : 10.02.2017 o godz. 20:35.
|