Cytat:
|
Myślisz, że nie zgodziłby się na obniżenie kontraktu? Że w Zabrzu płacili lepiej? Że nie wolałby zostać w Wiśle mimo dużo mniejszej kasy?
|
Ciężko powiedzieć. Ja wiem tyle, że na korytarzach mówiło się, że nie ma pieniędzy na Sobolewskiego. Ile mu dali w Zabrzu nie mam pojęcia. Faktycznie po transferze miał dobrą rundę, pytanie, na ile czynnikiem była postać Nawałki.