Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23529
Stary 10.02.2017, 17:45
Cytat:
Myślisz, że nie zgodziłby się na obniżenie kontraktu? Że w Zabrzu płacili lepiej? Że nie wolałby zostać w Wiśle mimo dużo mniejszej kasy?

Ciężko powiedzieć. Ja wiem tyle, że na korytarzach mówiło się, że nie ma pieniędzy na Sobolewskiego. Ile mu dali w Zabrzu nie mam pojęcia. Faktycznie po transferze miał dobrą rundę, pytanie, na ile czynnikiem była postać Nawałki.
Odpowiedz cytując