Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23526
Stary 10.02.2017, 17:23
Myślisz, że nie zgodziłby się na obniżenie kontraktu? Że w Zabrzu płacili lepiej? Że nie wolałby zostać w Wiśle mimo dużo mniejszej kasy?
Odpowiedz cytując