Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 10.02.2017, 17:05
mnie osoba ktora bywa na treningach przekonywała dzisiaj ze semir na 100% nie jest do gry. Ewentualnie na 5 minut przy 3-0 do przodu.
A Zachara nie wygryzałby Bogusia, Boguś do srodka na swoja nominalna pozycje czyli "zyd w pustym sklepie" a Zachara jako pseudo skrzydło schodzące do środka.
O Bartkowskim pisałem jako alternatywie dla Sadliego, bo to ze Cywa wygrał to zgrupowienie to żadna tajemnica.
No ale zobaczymy jutro jak będzie. Niezależnie od składu, musimy wygrać. Dla psychiki i luźnej głowy.
No i dla kiko fantastiko, bo przeciez hieny czekają tylko na potknięcie.
W sumie Kiko jak Misiewicz. Pod zoomem każdej padliny która zarabia siejąc ferment.

Co do odwołanego meczu, to przeciez wczoraj wieczorem burza na tt była. Janek wiedział szybciej ze bedzie przelozony mecz niz rzecznik Łecznej. Oczywiście, prawda jest, ze zadna ze stron nie chciała rozgrywac tego spotkania.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując