Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 10.02.2017, 16:52
Bartkowski ma zagrac? Po 5 czy 6 treningach i jeszcze po tym jak Kiko chwalil Cywke po sparingach?
Za Stilicem przemawia fakt ze jest znany druzynie ale fakt ze jeszcze ma braki to moze nie wyjsc.
Hiszpana moglby zaryzykowac ale on tez trafil tu pare dni temu wiec nie sadze ze da mu od pierwszego wyjsc. Raczej z lawki wejdzie.
Zachara na skrzydlo? Testowac mozna, ale nie wszystko na raz. Bogusia nie wygryzie, Malego tym bardziej
Wyjdzie zelazna 11 + ewentualnie jakas drobna korekta typu Lionk lub Srmir albo 4-4-2
Ostatnio edytowane przez regan : 10.02.2017 o godz. 16:57.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując