wściekłe pięści węża napisał(a):

Ta.
A fakt, że sprzedali na ten mecz ok 100- 200 biletów na pewno nie miał z jego odwołaniem nic wspólnego.
|
tak sie sklada,że dwa dni temu bylem w Łęcznej i nawiasem mowiąc spotkalem Smude,Zdzicha i Marmoladę.uwierzcie mi,ze sniegu tam tyle co u nas od poczatku zimy spadło.i mrozik poniżej -10.
FRAMAT
Cytat:
Skoro tak twierdzisz.....
Ale pisali, że trudno się w takich warunkach murawę podgrzewa, żeby jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo piłkarzom i nie zniszczyć jej ukorzenienia.
|
z podgrzewaneim murawy problem jest taki,ze raz wlaczone w zasadzie nei moze byc wyłaczone.bo gdy na skutek ocieplenia ruszy wegetacja i przyszedłby mróz może to doprowadzic do calkowitego zniszczenia trawy.jesli właczysz to praktycznei grzejesz do wiosny