Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 10.02.2017, 16:39
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Ta.

A fakt, że sprzedali na ten mecz ok 100- 200 biletów na pewno nie miał z jego odwołaniem nic wspólnego.
tak sie sklada,że dwa dni temu bylem w Łęcznej i nawiasem mowiąc spotkalem Smude,Zdzicha i Marmoladę.uwierzcie mi,ze sniegu tam tyle co u nas od poczatku zimy spadło.i mrozik poniżej -10.
FRAMAT
Cytat:
Skoro tak twierdzisz.....
Ale pisali, że trudno się w takich warunkach murawę podgrzewa, żeby jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo piłkarzom i nie zniszczyć jej ukorzenienia.
z podgrzewaneim murawy problem jest taki,ze raz wlaczone w zasadzie nei moze byc wyłaczone.bo gdy na skutek ocieplenia ruszy wegetacja i przyszedłby mróz może to doprowadzic do calkowitego zniszczenia trawy.jesli właczysz to praktycznei grzejesz do wiosny
Ostatnio edytowane przez picasso : 10.02.2017 o godz. 17:00.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując