Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.02.2017, 16:32
regan napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze realna 11 na jutro to: Zaluska - Cywka Glowacki Gonzalez Sadlok - Boguski Popovic Maczynski Stilic Małecki - Brozek.
Ewentualnie zagramy dwojka napastnikow i za Stilica bedzie Ondraszek
Semirowi daje jakies 3% szansy na pierwszy skład.
Ciekawe czy zaryzykuje z Loszką w pierwszym składzie? Jeśli nie, to raczej Boguś do środka, a Zachara na bok, tak jak to było w jednym sparingu. Wychodzimy niby 4-5-1.
Nie wiem tez, czy nie będzie dmuchania na zimne i Sadlok nie wyjdzie. Wtedy boki to Cywa/Bartkowski chyba.
A w ataku raczej Zdenek niz Pawka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując