|
No nie ma sensu zajmowania się ale jak widzisz tamci na 'górze' sądzą że jest, skoro ktoś musiał orzekać czy dzieci w trakcie robienia zdjęcia byly dopilnowane czy nie. Jaja.
Ale może masz rację - dziwie się bo sam nie donoszę i ciezko mi idzie akceptacja takiego zachowania. Tyle że takie sprawy/donosy powinny odbić się już od dyrektora a nie odbiły.
Boli mnie że nie jest to przypadek odosobniony i wcale nie widac poprawy po akcji za PO pt. 'komor' - mamy dziś salutowanie Misiowi czy też dyrektora który 'puści' sprawe celowo lub ze strachu. I mamy też pracownika który 'władzy' może zanieść 'raport' i liczyć na dobre rozwiązanie sprawy ze względów politycznych.
Jak jeszcze donoszenie z racji kasy rozumiem, to juz politycznymi donosami sie brzydzę. A widać ta moda powoli wraca i nie na górze tylko na dole.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
|