Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
36133
10.02.2017, 15:27
Łukasz- jaki jest w ogóle sens zajmowania się jakimś zdjęciem z czarnego protestu?
Ile sąsiadów donosi na siebie i robi ktoś z tego aferę?
Zapomniałem, że to kolejny temat zastępczy na rękę opozycji, że PIS wprowowadza państwo policyjne
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.02.2017 o godz. 15:32.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij