Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36133
Stary 10.02.2017, 15:27
Łukasz- jaki jest w ogóle sens zajmowania się jakimś zdjęciem z czarnego protestu?

Ile sąsiadów donosi na siebie i robi ktoś z tego aferę?

Zapomniałem, że to kolejny temat zastępczy na rękę opozycji, że PIS wprowowadza państwo policyjne
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.02.2017 o godz. 15:32.