mial ktos taki przypadek
gdy dzwonie druga osoba w ogole mnie nie slyszy dopiero jak przejde na glosnik to moge normalnie rozmawiac
przy nagrywaniu kamera mikrofon dziala normalnie
jak wlacze rejestrator dzwieku to slychac tylko szum
tellefon xperia z5