nesta napisał(a):

|
Kto wie czy to nie Pol jako trzeci do środka od początku przy 4-5-1
|
Tutaj caly wywiad z Arkiem - jego wywiady zawsze sie czyta z przyjemnoscia.
Nie zgadam sie tylko z tym co pisze ze 6 teamow juz ma pewne miejsce w gornej czesci tabeli - moim zdaniem roznice sa tak male ze poza Legia, Lechia i Jaga nikt nie jest pewien niczego.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-mysle/rc349s