Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 10.02.2017, 11:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
Kto wie czy to nie Pol jako trzeci do środka od początku przy 4-5-1
Tutaj caly wywiad z Arkiem - jego wywiady zawsze sie czyta z przyjemnoscia.

Nie zgadam sie tylko z tym co pisze ze 6 teamow juz ma pewne miejsce w gornej czesci tabeli - moim zdaniem roznice sa tak male ze poza Legia, Lechia i Jaga nikt nie jest pewien niczego.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-mysle/rc349s
Odpowiedz cytując