nesta napisał(a):

I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę 
Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.
|
Cos co wiedza wszyscy to moge ci i ja podac...