Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.02.2017, 10:53
nesta napisał(a):Wyświetl post
I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę
Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.
Cos co wiedza wszyscy to moge ci i ja podac...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując