|
A ja bym jednak postawiła na Cywkę. Jakoś podskórnie czuję, że on na PO może dawać radę. On jest ekstremalnie nie kreatywny, ale na obronie PO może się sprawdzić. Natomiast Bartkowski...jakoś mnie nie przekonuje. Oczywiście, widziałam go tylko w jednym sparingu, ale zaciągi z 1 ligi są dla mnie bardzo niepewne i boję się, że gość może się w takim meczu (inauguracja rundy, duże oczekiwania) zwyczajnie spalić.
|