Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 10.02.2017, 09:37
regan napisał(a):Wyświetl post
Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...
I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę
Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.
Odpowiedz cytując