regan napisał(a):

Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...
|
I nawet zrobię to jeszcze raz, bo wg. niego Sadlok gotowy na Koronę

Zobaczymy czy ma rację, ale nie powiem, że cieszyłbym się, patrząc na boki obrony.
Dla mnie wtedy Bartkowski jednak, a nie Cywka na PO.