Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 10.02.2017, 02:24
Podoba mi się Wasza rozkmina przedmeczowa. 2 strony przed meczem z Koroną dwa dni przed meczem, to dobry wynik. Widać, że już tym żyjecie po dwóch miesiącach posuchy . Mam nadzieję, że to się przełoży na frekwencję w sobotę. Tylko zwycięstwo. Ave Wisła.
Odpowiedz cytując