Podoba mi się Wasza rozkmina przedmeczowa. 2 strony przed meczem z Koroną dwa dni przed meczem, to dobry wynik. Widać, że już tym żyjecie po dwóch miesiącach posuchy

. Mam nadzieję, że to się przełoży na frekwencję w sobotę. Tylko zwycięstwo. Ave Wisła.