nesta napisał(a):

|
Wg. M.Migi nie bedą grać na dwóch napastników. Zatem ciekawe kto dołączy do Popovica i Mąki. Brlek, Stilic czy Llonch?
|
Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...