Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.02.2017, 01:27
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wg. M.Migi nie bedą grać na dwóch napastników. Zatem ciekawe kto dołączy do Popovica i Mąki. Brlek, Stilic czy Llonch?
Mateusz Miga publikuje w gaziecie listy anonimow a ty sie powolujesz na tego goscia i bierzesz jego slowa serio...
Bądź że chłopie poważny...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując