|
Na pewno na plus jest dobra atmosfera, która się zapewne wszystkim udzieliła dzięki transferom - piłkarzom też. Jeżeli dodatkowo otrzymują wypłaty w terminie, a wierzę, że tak jest, to mają poczucie, że wróciła normalność i nic tylko zapierniczać tym bardziej, że na ich miejsce czekają Młode Wilki... Oby tylko wilki miały pazury i ostre zęby. Bardzo w to wierzę. No bo tak się zastanawiam, jakby taki Radović albo dajmy na to Trałka poszedł do logi francuskiej albo hiszpańskiej to czy grałby w najwyższej klasie rozgrywkowej? Kto od nas z pierwszego składu grałby? Mam nadzieję, że ta młodzież podbije naszą ligę.
A co do samego meczu to wiadomo jak ważne jest dobrze wystartować... Cenię trenera Bartoszka, ale to my mamy więcej atutów piłkarskich plus powinniśmy chcieć ich zaebać za porażkę w Kielcach, najbardziej krzywdzącą w tym sezonie. Znaczenie będzie mieć jednak taktyka i liczę na odpowiedni dobór taktyki. Wyobrażam sobie, że taktyka Korony będzie głównie zasadzała się na niwelowaniu naszych atutów i grze z konty. Plus to co zawsze walka, łokieć, wślizg, kolano, śledziona.
Do what you mean and mean what you do.
|