|
Jak przywieziesz do biura TS-u kilka walizek z pieniędzmi to sobie wyburzysz starą halę.
W tej hali znajduduje sie kilkadziesiat pomieszczen, restauracja, kryty basen po remoncie, pokoje, sklepy klubowe, parkeit do gry i tak dalej.
Chyba, ze mylisz pojęcia i piszesz o nowej hali . Ale tam znajduje się silownia, hotel, sala bokserska, sekcja strzelecka, parkiety do gry i tak dalej.
Poczekaj, zaraz wyburzymy największy majątek TS-u Wisly zeby postawic pole z trawą.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.02.2017 o godz. 20:58.
|