Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23520
Stary 09.02.2017, 18:54
Moim zdaniem jak najmniej zmian w pierwszym składzie tym lepiej.

Wiadomo Ryśka i Jovicia trzeba zastąpić, ale oprócz zastępstwa za nich to resztę naszych transferów bym zławkował. Może dorzucił max 1 jeśli byłby w formie. Za dużo zmian w krótkim czasie nigdy nie kończy się dobrze. Potrzeba czasu, żeby zgrać drużynę.

Co do statystyk, wiadomo, jest małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka. Weszlo jest prolegijne, ale jeśli odsiać propagandę to można wyłowić tam czasem jakieś ciekawe info, którego inne źródła nie maja (dlatego je czytam). Chociażby ta tabelka - wrzucona jako ciekawostka. Ciekawostka po której np. widać jak logiczne jest jednoczesne gloryfikowanie Małego i jechanie po Rafale ))

No nic, do meczu już niedługo, ja obstawiam HATTRICK BOGUSKIEGO
DZIKI DAJESZ K...RWA!!!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.02.2017 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując