Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Tommy91
Member
Od: 08.2011
Offline
#
31
09.02.2017, 15:24
Kolejki w sobote bedą pewnie pod budke z kebabem. Aż przypomniało mi się stanie w kolejce po bilet na Apoel, 5h stania...
Tommy91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tommy91
Znajdź inne posty napisane przez Tommy91