|
Właśnie o Zdenku zapomniałem. Cała 3 napastników w sparingach fajnie grała, jednak na 1 miejscu stawiam Brożka bo:
- nie jest najemnikiem tylko legendą klubu
- już dużo sezonów nie pogra więc niech sobie nastrzela żeby skoczyć wyżej w "klubie 100"
- daje najwięcej w konstruoawaniu akcji i graniu z klepki
- jeśli zagra Stilić to nikt się nie rozumie tak dobrze jak oni dwaj
|