Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23519
Stary 09.02.2017, 15:06
lazy napisał(a):Wyświetl post
Czyli najlepszego naszego zawodnika chcesz usadzić na ławce? Gdzie tu logika?
nie szukaj wody na pustyni panie kolego
Jaka logike, z logiki juz dawno zrobiono ....e.

Westawmy lorda Woldemorta, Loszke, Spacica i w ogole wszystkich nowych. Przeciez to takie koty, w koncu Woldemort grał we Francji! Co z tego ze nie rozumie jezyka w ktorym mowia pozostali pilkarze, co z tego ze nawet ich nie rozróznia. Napewno zrobi róznice. (co z tego że nie wiemy jak on ....a gra...)
Pewien trener miał odwage, i postąpił tak jak chciał lud. A lud chciał zobaczyć nowych.
To była pierwsza kolejka. Kto zganie jaki to był mecz, jaka druzyna i jak wypadła bodajże piątka nowych graczy?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując