|
Ondrasek zagra na 100% z tego co podobno pokazuje na treningach u Kiko, więc zagramy dwójką napastników.
Według mnie, jeżeli tylko będzie zgłoszony to Pol może to zaczać od początku, Czarny Pan pewnie z kolei wejdzie na zmianę.
Co do frekwencji, to pół Krakowa w Zakopcu na feriach siedzi to co się dziwisz. A dzieciaki na zimowiskach itp itd
Mam kilku znajomych, co wracają w piątek, żeby w sobotę być. Także trochę na pewno się frekwencja podniesie, ale cudów nie będzie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 09.02.2017 o godz. 15:44.
|