Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77051
Stary 09.02.2017, 11:28
Zgadzam sie u nas jest zbyt kopana pilka za malo techniczna. On bardziej sprawdzil by sie w holandi. Tam by zmeznial nabral troche kilo i mogł by przyjsc do nas. Ale wtedy juz bedzie za drogi. Podobny problem byl z Paulinhio w LKS LODZ .
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując