Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.02.2017, 10:55
Proponuję nie pompować balonika. Nasze starty w ostatnich latach są co najwyżej średnie.
16/17 wygrana z Pogonią 2-1
15/16 remis z Górnikiem 1-1, porażka ze Śląskiem 0-1
14/15 remis z Łęczną 1-1, porażka z Lechią 0-1
13/14 remis z Górnikiem 0-0, wygrana z Piastem 1-0
12/13 wygrana z Bełchatowem 2-1, remis z Bełchatowem 0-0
11/12 remis z Widzewem 1-1, remis z Zagłębiem 2-2
10/11 wygrana z Arką 1-0, wygrana z Arką 1-0

Zauważcie ile lat temu wygraliśmy mecze na otwarcie rundy.

Mamy nowego trenera dla którego ta liga jest niewiadomą.

Serce mówi wygrana, a rozum remis.
Ostatnio edytowane przez dziabong : 09.02.2017 o godz. 10:58.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując