Temat
:
[XXI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 lutego, 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Kordel.
Member
Od: 06.2014
Skąd: Litwini wracali?
Offline
#
26
09.02.2017, 10:17
Gdzieś czytałem ze Pol i Hugo czekaja jeszcze na komplet dokumentów i jeszcze ich nie zgłosili. Ale nie ma raczej zagrożenia ze nie zdąża przed meczem w sobotę.
Kordel.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kordel.
Znajdź inne posty napisane przez Kordel.