Adenalix napisał(a):

|
Widzę, że wszyscy widzą w głównej roli starą ekipę. Kto z nowych zawodników ma szansę na pierwszy plac w sobotę?
|
Na pewno Ivan, jeżeli Sadlok się nie wykuruje to Spicic i chyba tyle. Myślę, że mimo wszystko Semir jeszcze nie wyjdzie w pierwszym. Pol, Bartkowski i Videmon chyba jeszcze za krótko są.
Obstawiam, że będzie to wyglądało tak. Chociaż widziałbym Brleka w pieszym.
