Wyświetl pojedynczy post
kubad99
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.02.2017, 23:00
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że wszyscy widzą w głównej roli starą ekipę. Kto z nowych zawodników ma szansę na pierwszy plac w sobotę?
Na pewno Ivan, jeżeli Sadlok się nie wykuruje to Spicic i chyba tyle. Myślę, że mimo wszystko Semir jeszcze nie wyjdzie w pierwszym. Pol, Bartkowski i Videmon chyba jeszcze za krótko są.
Obstawiam, że będzie to wyglądało tak. Chociaż widziałbym Brleka w pieszym.
Ostatnio edytowane przez kubad99 : 08.02.2017 o godz. 23:16.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
Odpowiedz cytując