kubad99 napisał(a):

Też jestem dobrze nastawiony. Bardzo podekscytowany jak to będzie wyglądać za nowego trenera, jak pokażą się nowi. Tylko w razie słabszego występu nie wieszajcie psów. Pierwszy mecz po przerwie to zawsze niewiadoma.
Osobiście obstawiam 3:1. Bramki: Boguski, Brożek, Ondrasek.
|
człowieku małej wiary Boguś hattrick
