Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.02.2017, 22:58
kubad99 napisał(a):Wyświetl post
Też jestem dobrze nastawiony. Bardzo podekscytowany jak to będzie wyglądać za nowego trenera, jak pokażą się nowi. Tylko w razie słabszego występu nie wieszajcie psów. Pierwszy mecz po przerwie to zawsze niewiadoma.
Osobiście obstawiam 3:1. Bramki: Boguski, Brożek, Ondrasek.
człowieku małej wiary Boguś hattrick
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując