|
Też jestem dobrze nastawiony. Bardzo podekscytowany jak to będzie wyglądać za nowego trenera, jak pokażą się nowi. Tylko w razie słabszego występu nie wieszajcie psów. Pierwszy mecz po przerwie to zawsze niewiadoma.
Osobiście obstawiam 3:1. Bramki: Boguski, Brożek, Ondrasek.
"Nienawiść jest toksyczna i tu zanim dusza dorośnie do niej juz masz pierwszą krew na butach"
|