Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.02.2017, 21:52
Oj daaaaawno nie było tylu niewiadomych przed startem rundy/sezonu. Skład to jedna wielka niewiadoma, forma i umiejętności nowych piłkarzy również, ciekawi mnie ilu nowych piłkarzy zagra w podstawowym składzie, wiadomo nasza największa bolączka to obrona, została praktycznie cała przebudowana i potrzeba będzie kilku meczy aby się zgrać. Na szczęście w ofensywie wyglądamy o wiele lepiej i liczę na to, że strzelimy więcej niż stracimy

WSZYSCY NA MECZ!
Odpowiedz cytując