Bardzo ważny mecz, nasze zwycięstwo na 90% da nam awans do ósemki, bo ciężko liczyć, że śledzie wygrają z Legią. A wskoczenie do ósemki już po pierwszym meczu może dać naszym kopa na resztę meczów.
Ciekawy jestem składu, ale stawiam na coś takiego:
Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Spicic - Boguski, Popović, Mączyński, Małecki - Zachara - Brożek.
No chyba, że Sadlok dojdzie do siebie.
Ciekawe kto się na ławkę nie załapie, bo zostają: Miśkiewicz, Uryga, Bartkowski, Sadlok(?), Brlek, Stilic, Llonch, Videmont, Słomka, Ondrasek. 10 na 7 miejsc
