Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77046
Stary 08.02.2017, 21:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj sobie postygdy niejaki Zając wciągał nosem wszystkich w finałach MPJ i jak 90% kibiców namaściło go nowym Tomaszem Frankowskim.

Może i faceta ma talen,t ale nie rozumiem pompowania balonika, tym bardziej, że on wcale nie chce do nas prześć!
Taaaaaak a to było tak niedawno
a jak się sprawdzi co robią i gdzie grają (o ile grają w ogóle) nasi MP Juniorów to się już zupełnie słabo robi

wiadomości z ostatnich dni są takie: Bartek Kolanko nie przebił się w II ligowej Odrze Opole i obecnie walczy o skład w Ruchu Zdzieszowice (III liga)
Grzegorz Gulczyński zagrał jesienią jeden mecz w Rozwoju (dół II ligi) i poszedł na testy do Bałtyku Gdynia (III liga), wcześniej odpalili go z testów w Olimpii Elbląg (II liga 7 msc)
Janur bez klubu (nie udało mu się zaczepić w Rozwoju)
Kościelaniak odpalony z Głogowa testuje się w Kluczborku (jesienią 15 występów w Chrobrym bez bramki)
Mateusz Zając wysłany z Wisły na testy do Legionovii (II liga)

sprawdzają się więc słowa Marca że to była drużyna silna kolektywem... i niczym więcej
a jak się pojawiła jeszcze sodówa to .... efekt jest właśnie taki

dramatyczny ( w eksie na ławie siedzą tylko rzeczony Zając, Kujawa i Bartosz)
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując