Karherop napisał(a):
|
A jak wolisz lepsze porównanie to proszę MŚ U-20 kadra Polski, rewelacja MŚ U-20 z roku 2007
|
Rewelacja? Przecież im jeden mecz wyszedł. Ograli Brazylię po golu z wolnego i po obronie Częstochowy. Na całym turnieju ich taktyka sprowadzała się do: "podajmy do Janczyka, może coś wymyśli". Jak na zespoły Globisza, byli bardzo słabi.
Drużyna U18 z 2001 to lepszy przykład dobrej młodzieżówki.