nesta napisał(a):

|
Takiego Valencie na pewno lepiej mieć niż nie. Gołym okiem widać, że chłopak ma papiery na granie. Tyle, że nie jest to tożsame ze zrobieniem automatycznie kariery i zostania u nas gwiazdą. Natomiast jak tu nie przejdzie to się nie przekonamy.
|
Mysle o tym samym ,jeszcze tylko Valencia kurtyna w dół i zaczynamy spektakl
