Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77043
Stary 08.02.2017, 20:55
nesta napisał(a):Wyświetl post
Takiego Valencie na pewno lepiej mieć niż nie. Gołym okiem widać, że chłopak ma papiery na granie. Tyle, że nie jest to tożsame ze zrobieniem automatycznie kariery i zostania u nas gwiazdą. Natomiast jak tu nie przejdzie to się nie przekonamy.
Mysle o tym samym ,jeszcze tylko Valencia kurtyna w dół i zaczynamy spektakl
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując