Przybyszewski napisał(a):

Zobaczymy jak ta mocna lawka bedzie wygladac jak sie rozsypie Glowacki a Gonzalez zalapie kartki.
Nie neguje ze ilosciowo zawodnikow mamy wiecej ale jezeli chodzi o ich jakos mozna co najwyzej powiedziec ze jest na czym opierac optymizm (kazdy cos tam gral albo gdzies tam cos znaczyl) natomiast jestem pewien ze nie wszyscy sie sprawdza i zostana odpaleni po rundzie.
|
Środek obrony praktycznie bez zmian. Ivan->Rysiek, Sadlok i Uryga mogą grać w środku. Dodatkowo mamy Bartkowskiego mogącego grać po lewej obronie i oczywiście Spicicia.