Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77036
Stary 08.02.2017, 20:32
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak ta mocna lawka bedzie wygladac jak sie rozsypie Glowacki a Gonzalez zalapie kartki.

Nie neguje ze ilosciowo zawodnikow mamy wiecej ale jezeli chodzi o ich jakos mozna co najwyzej powiedziec ze jest na czym opierac optymizm (kazdy cos tam gral albo gdzies tam cos znaczyl) natomiast jestem pewien ze nie wszyscy sie sprawdza i zostana odpaleni po rundzie.
Środek obrony praktycznie bez zmian. Ivan->Rysiek, Sadlok i Uryga mogą grać w środku. Dodatkowo mamy Bartkowskiego mogącego grać po lewej obronie i oczywiście Spicicia.
Odpowiedz cytując