Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77035
Stary 08.02.2017, 20:30
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Nie róbcie zbawców z TS żeby 6 transferów zrobili, z których każdy jest WIELKĄ niepewnością (co innego gdyby np Czerwiński z GKS przyszedł - blisko Krakowa, Polak, najlepszy prawy obronca 1 ligi).


Tak, Czerwiński to byłaby wielka pewność. Zwłaszcza że w wieku 23 lat przestraszył się ekstraklasy. Psychika przyszłego mistrza.

KAŻDY transfer w ekstraklasie to jest spora niewiadoma, bo nasze zespoły ściągają gości którzy nawet jeśli coś pokazują, to w cienkich zespołach i ogórkowych ligach. Nawet jak któryś coś potrafi, to może mieć zryty beret i nie ważne czy to my ściągamy Guerriera z Haiti za skrzynkę bananów, czy Legia Langila za śmieszne jak na europejskie warunki pieniądze (ale w Polsce - mega transfer).

Idź już spać, człowieku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2017 o godz. 20:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując