WislaFan123 napisał(a):

|
Nie róbcie zbawców z TS żeby 6 transferów zrobili, z których każdy jest WIELKĄ niepewnością (co innego gdyby np Czerwiński z GKS przyszedł - blisko Krakowa, Polak, najlepszy prawy obronca 1 ligi).
|
Tak, Czerwiński to byłaby wielka pewność. Zwłaszcza że w wieku 23 lat przestraszył się ekstraklasy. Psychika przyszłego mistrza.
KAŻDY transfer w ekstraklasie to jest spora niewiadoma, bo nasze zespoły ściągają gości którzy nawet jeśli coś pokazują, to w cienkich zespołach i ogórkowych ligach. Nawet jak któryś coś potrafi, to może mieć zryty beret i nie ważne czy to my ściągamy Guerriera z Haiti za skrzynkę bananów, czy Legia Langila za śmieszne jak na europejskie warunki pieniądze (ale w Polsce - mega transfer).
Idź już spać, człowieku.