brylant17 napisał(a):

|
Duże nadzieje pokładam w González'sie,Bartkowskim,Štilić'u i w Vidémont'cie bo raczej wszystkich nie wrzucą na raz do pierwszego składu no widzę też jeszcze nadzieje Arsenić,ale na razie nie gra u nas
|
Gonzalezie, Stiliciu i Videmoncie - ja tak samo
