Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77033
Stary 08.02.2017, 20:15
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Duże nadzieje pokładam w González'sie,Bartkowskim,Štilić'u i w Vidémont'cie bo raczej wszystkich nie wrzucą na raz do pierwszego składu no widzę też jeszcze nadzieje Arsenić,ale na razie nie gra u nas
Gonzalezie, Stiliciu i Videmoncie - ja tak samo
Odpowiedz cytując