Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77032
Stary 08.02.2017, 20:12
Gdyby nie chciał przejść, Junco nie mówiłby, że w przeciągu tygodnia wyjaśni się kwestia jego grania w Wiśle.

I porównujesz reprezentacje kraju takiego jak Kolumbia z polskimi młodzieżówkami? Gratuluję
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując