Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
77029
08.02.2017, 19:32
Dzisiaj o 22 Kolumbia gra z Ekwadorem, mam nadzieje że zagra piach i nie zwroci na siebie uwage innych klubów (scout'ów)
... ale jest jeszcze jedna akcja, Kirm, jeszcze jest Boukhari i JEDEN DO ZERA dla WISŁY...
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu