Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
77022
08.02.2017, 18:53
WislaFan123
napisał(a):
Już zapomnieliście jak w 2015 przyszli: Ondrasek, Mąka, Mały, Brlek, Popovic, Wolski, Cierzniak (szuja, ale sportowo się sprawdził) ?!
No i to było jedno z najlepszych okienek w naszym wykonaniu...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer