ashkeczup napisał(a):

|
W żadnym wypadku się nie zgadza. Ławka w ostatnim czasie wyglądała żałośnie. W każdym razie jeśli chodzi i siłę rażenia. Nieważne jaki mecz grali Boguski czy Małecki i tak grali przeważnie cały mecz. Uryga, Bartosz, Cywka,Pietrzak, Mójta,Kujawa, Żemło,bramkarze, Drzazga, Zachara. Mocna ławka
|
Nie mówie o ostatnim pół roku, bo była specyficzna sytuacja, bo była zmiana właściciela a później problem z Meresinskim. Odszedł Wolski i Donald - czyli 2 zawodników z podstawowego składu odeszło a ich miejsce nikt nie zdążył przyjść. Wcześniej było z tym dużo lepiej.
Nie róbcie zbawców z TS żeby 6 transferów zrobili, z których każdy jest WIELKĄ niepewnością (co innego gdyby np Czerwiński z GKS przyszedł - blisko Krakowa, Polak, najlepszy prawy obronca 1 ligi).
Już zapomnieliście jak w 2015 przyszli: Ondrasek, Mąka, Mały, Brlek, Popovic, Wolski, Cierzniak (szuja, ale sportowo się sprawdził) ?!