Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77019
Stary 08.02.2017, 18:35
Duże nadzieje pokładam w González'sie,Bartkowskim,Štilić'u i w Vidémont'cie bo raczej wszystkich nie wrzucą na raz do pierwszego składu no widzę też jeszcze nadzieje Arsenić,ale na razie nie gra u nas
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując