|
Zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladać. Pierwsze 4-5 kolejek da nam juz odpowiedz o co bedziemy walczyć, ciesze sie z nowych transferów podpisujemy takich piłkarzy na jakich nas stac w tej chwili.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|