Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77017
Stary 08.02.2017, 17:23
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Mowisz o sytuacjach jak bylo sporoooo kontuzji. Byly juz czasy ze jak kartek i kontuzji nie bylo, to lawka wygladala mocno
W żadnym wypadku się nie zgadza. Ławka w ostatnim czasie wyglądała żałośnie. W każdym razie jeśli chodzi i siłę rażenia. Nieważne jaki mecz grali Boguski czy Małecki i tak grali przeważnie cały mecz. Uryga, Bartosz, Cywka,Pietrzak, Mójta,Kujawa, Żemło,bramkarze, Drzazga, Zachara. Mocna ławka
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 08.02.2017 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując