WislaFan123 napisał(a):

|
Mowisz o sytuacjach jak bylo sporoooo kontuzji. Byly juz czasy ze jak kartek i kontuzji nie bylo, to lawka wygladala mocno
|
W żadnym wypadku się nie zgadza. Ławka w ostatnim czasie wyglądała żałośnie. W każdym razie jeśli chodzi i siłę rażenia. Nieważne jaki mecz grali Boguski czy Małecki i tak grali przeważnie cały mecz. Uryga, Bartosz, Cywka,Pietrzak, Mójta,Kujawa, Żemło,bramkarze, Drzazga, Zachara. Mocna ławka