ashkeczup napisał(a):

|
Był czas, że na ławce siedział Balashov, Buchalik i sami juniorzy. W chwili obecnej najprawdopodobniej bedzie to Miśkiewicz, Spicić, Cywka/Bartosz, Popović/Llonch,Boguski/Videmont, Zachara/Stilić. Wszyscy z wyżej wymienionych mają lepsze papiery na grę niż Kamiński czy Kościelniak 2 lata temu, a nawet i dziś
|
Mowisz o sytuacjach jak bylo sporoooo kontuzji. Byly juz czasy ze jak kartek i kontuzji nie bylo, to lawka wygladala mocno