Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77016
Stary 08.02.2017, 17:06
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Był czas, że na ławce siedział Balashov, Buchalik i sami juniorzy. W chwili obecnej najprawdopodobniej bedzie to Miśkiewicz, Spicić, Cywka/Bartosz, Popović/Llonch,Boguski/Videmont, Zachara/Stilić. Wszyscy z wyżej wymienionych mają lepsze papiery na grę niż Kamiński czy Kościelniak 2 lata temu, a nawet i dziś
Mowisz o sytuacjach jak bylo sporoooo kontuzji. Byly juz czasy ze jak kartek i kontuzji nie bylo, to lawka wygladala mocno
Odpowiedz cytując