Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77015
Stary 08.02.2017, 16:43
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale jak piszesz ze trener "wybral" sobie zawodnikow jakich chcial i jak po 3 meczach nie bedzie 9 punktow to do zwolnienia to czego sie spodziewasz ?

Nie przecenial bym mozliwosci sprawczych w przypadku Mojty. Raczel dostal syngnal ze u Kiko nie pogra wiec menago znalazl mu Piasta i sie dogadali. To nie tak ze Kiko pstryk i juz Mojty nie ma.

Jezeli chodzi o szerokosc kadry to moim zdaniem kazdy z nich mial identyczna ilosc dostepnych zawodnikow bo na lawce zawsze ktos siedzial - pytanie teraz czy Spicic bedzie lepsza alternatywa niz Mojta. A to sie dopiero wyjasni za pare tygodni.
Był czas, że na ławce siedział Balashov, Buchalik i sami juniorzy. W chwili obecnej najprawdopodobniej bedzie to Miśkiewicz, Spicić, Cywka/Bartosz, Popović/Llonch,Boguski/Videmont, Zachara/Stilić. Wszyscy z wyżej wymienionych mają lepsze papiery na grę niż Kamiński czy Kościelniak 2 lata temu, a nawet i dziś
Odpowiedz cytując