Przybyszewski napisał(a):

Hmm to mamy chyba wariata na lawce bo zamiast Messiego wolal Stilica. Dostal zawodnikow na miare naszych mozliwosci finansowych.
Nie wiemy jaki udzial przy transferach mial Kiko ale wszystko wskazuje ze tylko Llonch to jest jego czlowiek. Jezeli chodzi o ilosc zawodnikow to ma komfort ale jezeli chodzi o ich jakosc to sie dopiero okaze.
|
Błyskotliwy komentarz zawsze w cenie. Kto by pomyślał, że na miarę naszych możliwości. Heh. Wyjaśniłeś nieźle wszystkich którzy oczekiwali Messiego, a przecież to nie lada horda na tym forum. Śmierć frajerom.
Nie musiał zatwierdzać żadnego z tych transferów. Powiedział, że Mójty nie widzi? Pożegnali się w kilka dni. Który z trenerów miał tak szeroką kadrę w ostatnich latach?