Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77011
Stary 08.02.2017, 14:47
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Kiko JUŻ MA komfort, niezależnie jakim jest trenerem. Jakich zawodników chciał takich ma. Jak wyleci po 3 meczach to już tylko jego wina, bo zarząd zrobił wszystko, żeby mu coaching ułatwić
Hmm to mamy chyba wariata na lawce bo zamiast Messiego wolal Stilica. Dostal zawodnikow na miare naszych mozliwosci finansowych.

Nie wiemy jaki udzial przy transferach mial Kiko ale wszystko wskazuje ze tylko Llonch to jest jego czlowiek. Jezeli chodzi o ilosc zawodnikow to ma komfort ale jezeli chodzi o ich jakosc to sie dopiero okaze.
Odpowiedz cytując